More Website Templates @ TemplateMonster.com - September08, 2014!

Gerçek Sürücü Kursları

Kadıköy Gerçek Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu diger özel kurslar gibi M.E.B.'na baglı olarak sürücü egitimi veren özel egitim kurumudur.
Kurumumuz A1 - A2 - A - B - D - D1 - M - F - H (Engelli) Sınıfı Manuel ve otomatik Araç Egitimlerini ve SRC 1-2-3-4 belgesi verebilmektedir.

Kadıköy Gerçek Sürücü Kursu kursiyerlerin trafik davranışını hem yasal hem de ahlaki bir görev olarak benimseyen sürücü adayları yetiştirmeyi ve bu bilinçte olan profesyonel sürücüler yetiştirme amacıyla hizmet etmekte ve bu amaç ışıgında hiçbir fedakarlıktan kaçınılmamaktadır.Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinen kursumuz klasik kurs ortamından uzak güler yüzlü nesih ve samimi kurs ortamı sunmaktadır.
Egitim AraclarimizImage 1 Image 2

Egitimde Kalite!


VİZYONUMUZ
Toplumun,bize düşen yaşam kalitesini yükseltmek ve gelişimine katkı saglayarak egitim ve ögretimimizi, hizmetlerimizi sürücü egitim ve teknolojinin ulaştıgı en son noktada bütünlük, dürüstlük içerisinde uygun ekonomik koşullarda siz degerli sürücü adaylarımıza sunmaktır.

MİSYONUMUZ
Kursumuzda egitim alan adaylara bakış açımızın Egitim ve Ögretim odaklı olması,
İnsanın ve egitimin önemini benimsemiş ve bunu kursiyerlerine aşılamayı gaye edinmiş , Atatürk İlke ve İnkilaplarına baglı kalarak egitimi ve başarıyı en üst seviyeye çıkartmak

0216 347 19 19
Image 3 Image 4 Image 5 Image 6 Image 7 Image 8

Neler Var?

Motosiklet Ehliyetleri

Gerçek Sürücü Kurslari Otomatik ve Manuel 125 cc ile 600 cc Arası A1-A2-A Sınıfı Tüm Motosiklet Egitimlerini ve Ehliyetlerini verebilmektedir.
Kişiye Özel Programlarla Direksiyon Egitimleri verilmektedir.

Otomobil Ehliyetleri

Gerçek Sürücü Kursları Tüm Şubelerinde Manuel ve Otomatik Otomobillerle Direksiyon Egitimi Vermektedir.
Kursiyerler istedikleri araç cinsine göre sınav olabilmektedirler.

Özel Direksiyon Dersi

Ehliyetiniz var fakat uzun süre araç kullanmadıgınız için trafige çıkma sorunu yaşıyorsanız. İstanbul Trafigine adapte olmakta zorlanıyorsanız. Sizde Sürüş Becerisi kazanmak ve şehir içi trafige adapte olmak için kursumuzu arayabilirsiniz!

Çözüm Ortaklarimiz

Bize Ulasın